[vc_tta_accordion shape=”square” color=”white” spacing=”30″ c_position=”right” active_section=”1″ el_class=”thsn-faq”]

Jest to indywidualna, zabezpieczona i ubezpieczona przestrzeń w Bezpiecznym Skarbcu. Skrytka depozytowa służy do przechowywania cennych rzeczy, których dana osoba nie chce przechowywać w domu lub w miejscu pracy.

Przechowywanie wartościowych rzeczy w domu czy pracy zapewnia jedynie ograniczoną ochronę. Bezpieczny Skarbiec oferuje swoim klientom dodatkowe ubezpieczenie i niezawodny system zabezpieczeń.

Jeśli zgubisz klucz, poinformuj o tym Bezpieczny Skarbiec. Poniesiesz koszty usługi ślusarskiej i późniejsze naprawy, które będą wymagane, ich wysokość znajdziesz w cenniku. Wszystkie czynności odbędą się w Twojej obecności. 

Waluty, diamenty, kamienie szlachetne, dyski pamięci, testamenty, akty urodzenia,  małżeństwa, metale szlachetne, np. złoto, srebro, paszporty, kolekcje monet, filmy, fotografie, certyfikaty, umowy etc.

Nie wolno przechowywać żadnych przedmiotów, które są nielegalne. Zabronione jest przechowywanie broni palnej, materiałów wybuchowych, pojemników ze szkodliwymi substancjami, przedmiotów łatwo psujących się etc. Szczegółową listę znajdziesz w zakładce Regulamin na naszej stronie.

Umów się na spotkanie lub zarezerwuj skrytkę depozytową online. Będziemy wymagać od Ciebie udowodnienia tożsamości za pomocą akceptowalnej formy dokumentu fotograficznego (ważny paszport, dowód osobisty).

Osoby zarejestrowane przez Ciebie w Bezpiecznym Skarbcu będą miały pełny dostęp do twojej skrytki depozytowej. Dostęp może uzyskać tylko osoba pełnoletnia.

Płatności możesz dokonać w gotówce, kartą kredytową lub przelewem na rachunek operatora.
 
Skrytkę depozytową możesz wynająć w Bezpiecznym Skarbcu od 1 stycznia 2021 roku. Zapoznaj się z cennikiem i naszą ofertę by poznać nas lepiej.

Poniedziałek 9:00 – 17:00

Wtorek 9:00 – 17:00

Środa 9:00 – 17:00

Czwartek 9:00 – 17:00

Piątek 9:00 – 17:00

Bezpieczny Skarbiec znajduje się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 50/54. Biuro mieści się na 1 piętrze, a Skarbiec w podziemiach budynku.

Zawartość każdej skrytki depozytowej jest objęta polisą ubezpieczeniową.

Przed wygaśnięciem umowy skontaktujemy się z Tobą. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszych warunkach umowy.

Jeśli w momencie Twojej śmierci nie ma „wyznaczonej osoby” na twoim koncie, nastąpią normalne procesy prawne. Żadne przedmioty nie mogą być usunięte, dopóki nie zostanie wykazane odpowiednie przyznanie spadku.

Skontaktujemy się z Tobą w celu odnowienia umowy wynajmu skrytki i uregulowania należności.

DOSTĘPNE SKRYTKI

Rodzaje skrytek

FAQ