[vc_tta_accordion shape=”square” color=”white” spacing=”30″ c_position=”right” active_section=”1″ el_class=”thsn-faq”]

Jest to indywidualna, zabezpieczona i ubezpieczona przestrzeń w Bezpiecznym Skarbcu. Skrytka depozytowa służy do przechowywania cennych rzeczy, których dana osoba nie chce przechowywać w domu lub w miejscu pracy.

Przechowywanie wartościowych rzeczy w domu czy pracy zapewnia jedynie ograniczoną ochronę. Bezpieczny Skarbiec oferuje swoim klientom dodatkowe ubezpieczenie i niezawodny system zabezpieczeń.

Jeśli zgubisz klucz, poinformuj o tym Bezpieczny Skarbiec. Poniesiesz koszty usługi ślusarskiej i późniejsze naprawy, które będą wymagane. Wszystkie czynności odbędą się w Twojej obecności. Wymiana zamka 1300 PLN netto.

Waluty, diamenty, kamienie szlachetne, dyski pamięci, testamenty, akty urodzenia,  małżeństwa, metale szlachetne, np. złoto, srebro, paszporty, kolekcje monet, filmy, fotografie, certyfikaty, umowy etc.

Nie wolno przechowywać żadnych przedmiotów, które są nielegalne. Zabronione jest przechowywanie broni palnej, materiałów wybuchowych, pojemników ze szkodliwymi substancjami, przedmiotów łatwo psujących się etc. Szczegółową listę znajdziesz w zakładce Regulamin na naszej stronie.

Umów się na spotkanie lub zarezerwuj skrytkę depozytową online. Będziemy wymagać od Ciebie udowodnienia tożsamości za pomocą akceptowalnej formy dokumentu fotograficznego (ważny paszport, dowód osobisty).

Osoby zarejestrowane przez Ciebie w Bezpiecznym Skarbcu będą miały pełny dostęp do twojej skrytki depozytowej. Dostęp może uzyskać tylko osoba pełnoletnia.

Płatności możesz dokonać w gotówce, kartą kredytową lub przelewem na rachunek operatora.
 
Skrytkę depozytową możesz wynająć w Bezpiecznym Skarbcu od 1 stycznia 2021 roku. Zapoznaj się z cennikiem i naszą ofertę by poznać nas lepiej.

Przed wizytą skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo aby umówić sie na indywidualne spotkanie.

Poniedziałek 9.30 – 17.00

Wtorek 9.30 – 17.00

Środa 9.30 – 17.00

Czwartek 9.30 – 16.30

Piątek 9:00 – 16.00

Bezpieczny Skarbiec znajduje się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 50/54. Biuro mieści się na 1 piętrze, a Skarbiec w podziemiach budynku.

Zawartość każdej skrytki depozytowej jest objęta polisą ubezpieczeniową.

Przed wygaśnięciem umowy skontaktujemy się z Tobą. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszych warunkach umowy.

Jeśli w momencie Twojej śmierci nie ma „wyznaczonej osoby” na twoim koncie, nastąpią normalne procesy prawne. Żadne przedmioty nie mogą być usunięte, dopóki nie zostanie wykazane odpowiednie przyznanie spadku.

Czym jest Trackimo ?

Trackimo to mały (wielkości pudełka od zapałek), przenośny lokalizator GPS, który wykorzystuje zasięg satelit GPS oraz sieci GSM do ustalania swojej lokalizacji. Urządzenia Trackimo działają na całym świecie. Aplikacja mobilna jest dostępna na Android, iOS oraz www.

Główne funkcjonalności:

• Aktywuj powiadomienie dotyczące wykrycia ruchu. Gdy ktoś otworzy Twoją skrytkę – natychmiast zostaniesz o tym poinformowany smsowo lub mailowo.

• Aplikacja umożliwi również podgląd Twojej historii wizyt w Skarbcu.

Skontaktujemy się z Tobą w celu odnowienia umowy wynajmu skrytki i uregulowania należności.

[/vc_tta_accordion]

DOSTĘPNE SKRYTKI

Rodzaje skrytek

Rekomendowane do przechowywania biżuterii, monet oraz dysków komputerowych. Dostępna od 99 zł netto/mc
Przeznaczone do przechowywania aktów własności, banknotów, złota oraz innych ważnych dokumentów. Dostępna od 199 zł netto/mc
To idealny wybór dla prywatnych kolekcji, obszernych dokumentów, antyków, złota i dzieł sztuki. Dostępna od 299 zł netto/mc

FAQ