Wszyscy, ci którzy posiadają cenne przedmioty i z wielu powodów nie chcą ich przechowywać u siebie w domu, mogą skorzystać z oferty takich miejsc jak nasze. Jeśli to o Tobie, dowiedz się, dlaczego warto:

  • Zapewniamy ponad 500 skrytek depozytowych różnej wielkości w samym sercu Warszawy. Do wyboru mamy małe, średnie i duże. Zmieści się w nich biżuteria, dokumenty, a nawet obrazy.
  • Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo przechowywania, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii, elektronicznych zabezpieczeń oraz tradycyjnej ochrony 24 godziny na dobę. Każdy depozyt zostaje również objęty ubezpieczeniem towarzystwa Allianz Polska S.A.
  • Ze skrytek depozytowych ulokowanych w Warszawie można korzystać w dni robocze w standardowych godzinach pracy. Na życzenie Klientów zapewniamy także dostęp do nich o dowolnej innej porze, po wcześniejszym umówieniu.

Dlaczego skrytki depozytowe?

Skrytki w bankach cieszyły się dużą popularnością jeszcze jakiś czas temu. Dziś ponownie wraca nimi zainteresowanie. To świetny pomysł na niepewne czasy, jakie mamy obecnie, i to nie tylko za sprawą kryzysu. Politycy bowiem zachęcają nas do przechowywania pieniędzy w bankach, co rusz zastanawiają się nad nową formą opodatkowania, o inflacji nie wspominając.

To wszystko sprawia, że niektórzy z nas nie czują się pewnie, nie wiedzą już komu ufać i co robić ze swoim majątkiem. Uciekają więc do starych i sprawdzonych rozwiązań na niepewne czasy – inwestycji w nieruchomości, złoto i papiery wartościowe. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się także kryptowaluty, do których dostępy zapisuje się na nośnikach danych.

Wszystkie te przedmioty należy bezpiecznie przechowywać, aby nie wpadły w niepowołane ręce.

Co można zdeponować w skrytkach w Bezpiecznym Skarbcu w Warszawie?

Rosnące zapotrzebowanie sprawia, że w bankach od dawna nie ma już miejsc w skrytkach. Są one dostępne dla określonej grupy klientów – tych najbogatszych, innymi słowy. Dlatego – wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku – oferujemy dostęp do skrytek depozytowych w samym centrum Warszawy, w których można przechowywać rozmaite rzeczy, w tym m.in.:

  • papiery wartościowe,
  • biżuterię,
  • dzieła sztuki,
  • metale szlachetne,
  • numizmatykę,
  • dostępy do kryptowalut (tzw. portfel sprzętowy lub papierowy).

Zgodnie z regulaminem w naszych skrytkach depozytowych w Warszawie nie można zostawiać broni, narkotyków, materiałów wybuchowych, tubek z wirusami medycznymi, organów ludzkich oraz innych przedmiotów, których posiadanie zabrania polskie prawo.

Kto ma dostęp do Twojej skrytki?

Cały czas podkreślamy, jak ważne jest zapewnienie 100% bezpieczeństwa przechowywanych depozytów. Dlatego poza osobą, która wynajęła skrytkę depozytową w abonamencie, dostęp do niej może otrzymać tylko i wyłącznie pełnomocnik. 

Jeśli interesujesz się wynajmem skrytek depozytowych w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.

Skrytki depozytowe w Warszawie